Právní poradenství

Právní rozbory a posudky

Uzavřeli jste smlouvu a nyní nevíte, čeho se můžete domáhat či jaké vám plynou povinnosti? Připravíme pro vás rozbor vámi předloženého případu a vypracuji posudek dané problematiky z právního hlediska. Jde například o přípustnost určitého jednání, možnosti postupu v dané věci atd. Samozřejmostí je odůvodnění daných závěrů, včetně odkazu na naši advokátní kancelář, abyste posudek mohli použít při další argumentaci s obchodními partery, správními orgány apod.

Právní konzultace a poradenství

Hledáte právní řešení problému, který se vás dotýká a nevíte si rady s platnou právní úpravou dané věci? Pomůžeme vám zorientovat se v náročném světě zákonů a právnického jazyka v konkrétní problematice. Poskytneme vám právní konzultaci a poradenství dle vašich požadavků. V rámci těchto činností vám zodpovíme vaše otázky k dané problematice způsobem, který vám bude srozumitelný a přinese vám odpovědi na případné nejasnosti, které jsou předmětem vašeho zájmu.

Příprava, sepsání a kontrola smluv a jiných dokumentů

Smlouvy stažené z internetu nebo ty, které vám pomůže sepsat nekvalifikovaný známý, mohou obsahovat zásadní chyby, které vás mohou připravit o nemovitost nebo značnou finanční částku. Sepíšeme vám smlouvu, prohlášení, podání či jiný dokument dle vašeho zadání, a to vždy na míru vašim potřebám v odpovídající kvalitě a se zárukou naší advokátní kanceláře krytou odpovídající pojistkou.

Ověřování podpisů

Pro naše klienty zajišťujeme ověření podpisu listin vypracovaných naší advokátní kanceláří i cizích listin.

Advokátní úschova

V souvislosti s peněžitým plněním smluv – zejména smluv kupních, poskytujeme našim klientům advokátní úschovu finančních prostředků, a to prostřednictvím úschovních účtů vedených u Komerční banky a.s. s pojištěním výplaty vložených finančních prostředků až do výše 100.000 Eur.